Art Abazi shfaqet për herë të parë pas betejës me COVID-19 (FOTO)

By

Në fund të muajit korrik, këngëtari i njohur Art Abazi njoftoi se pas simptomave të dukshme ka rezultuar pozitiv në COVID-19.

Ndoënse jo në mënyrë të drejtpërdrejtë, ai la të kuptohej se përballja me virusin nuk ishte me aspak ose pak simptoma.

Këngëtari kaloi disa ditë në regjim shtrati teksa mori vetën kur edhe falënderoi ndjekësit e miqtë për kujdesin e treguar.

E gjatë ditës së sotme, ai ka publikuar edhe fotografinë e parë krah të dashurës dhe babait.

Teksa ende mbetet i mbyllur në shtëpi, nga ballkoni i strehës familjare, Arti duket që ta ketë marrë veten nga beteja me virusin.

Bazuar nga fotografia, me gjasë berberi do jetë një prej ndalesave të para pas përfundimit të izolimit dhe nisjes së kthimit në normalitet. /Prive.al

Art Abazi pas virusit

Artikuj të ngjashëm