Momente relaksi mes Bleros dhe Tarës (FOTO)

By

Ditët e javës për këngëtarët tanë janë zakonisht më të lira ndryshe nga vikendet në të cilat shumicën e rasteve ata janë të angazhuar me mbrmje muzikore.

E tillë ishte edhe dita e sotme për këngëtarin, Blero, i cili përpos pushimit shfrytëzoi edhe kohën e mirë që po mbretëron sot për një takim me të bijën, Taran.

Dyshja u panë në një ambient të jashtëm në njërën prej kafiterive në kryeqytet teksa nuk dihet se cilat janë planet tjera të tyre për ditën e sotme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm