E paparë më herët: Dy aktorët shqiptarë puthje në buzë! (VIDEO)

By

Ditëlindja e Shkenda Dubovës e cila u festua mbrëmë duket se ka qenë një ‘hambar’ informacioni për fytyrat publike të pranishme.

Nën tingujt e muzikës dhe pas disa gotave alkool, dikush u lirua mjaftueshëm sa për t’ia krisur këngës tallava e të tjerë përfunduan në gjoksin e vajzave të pranishme.

Por duket se më të guximshmit kanë qenë aktorët Ylber Bardhi dhe Fatos Kryeziu.

Në një video që ka arritur ta siguroj portali Prive.al, ata shihet teksa shkëmbejnë një puthje në buzë në mes të festës, sipas të gjitha gjasave të rrëmbyer nga atmosfera e zjarrtë.

Ky rast është ndër të rrallët e këtij lloji meqenëse puthjet, e sidomos ato mes gjinisë së njejtë vazhdojnë të jenë tabu të cilën nuk e hasim shpesh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm