Momente qesharake brenda shtëpisë, Vedati në rolin e Xhulit (VIDEO)

By

Në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka nisur menjëherë sfida e buxhetit.

Vedati ka imituar Xhulin, dhe këtë e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme. Humoristi e ka nisur nga banjo duke bërë çdo veprim të Xhulit, për të vazhduar më pas në dhomën e gjumit.

Mos e humbisni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm