U shtri në spital, këto janë të rejat e fundit nga gjendja e Borës

By

Mbrëmë u bë e ditur se prezantuesja e njohur Bora Zemani ka shqetësime shëndetësore.

Përmes një fotografie në InstaStory, shoqja e saj e ngushtë, Semi zbuloi se Bora është hospitalizuar.

Ka qenë një tjetër person i afërt i saj, autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ajo që ka përditësuar të gjithë me zhvillimet e fundit dhe fatmirësisht kemi lajme të mira.

Nga spitali ku ka shkuar për ta vizituar Borën, Olsa që zbulon se bëhet fjalë për një ndërhyrje shprehet:

“Erdha ta konfirmoj vetë që Bora është mirë pas ndërhyrjes dhe 100 përqind jemi të sigurt që Bora do jetë nesër në Përputhen” – dëgjohet Muhameti.

Zemani sinjalizon përmes një “ok” që gjithçka është në rregull.

Të shkuara Bora! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm