Moderatorja shqiptare, së shpejti nënë për herë të parë

By

Ka tash e një kohë që spekulohet mbi jetën private të prezantueses së ‘Digitalb’ Jona Spahiu.

Ajo rrufeshëm bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin Frenklin Ymeri.

E gjërat shpejt po marrin rrjedhë në këtë relacion. Mediat në Shqipëri kanë raportuar se ajo do të martohet në Qershor por jo vetëm kaq.

Burimet bëjnë me dije që Jona është në pritjen e ëmbël dhe në pak muaj sjell në jetë fëmiun e saj të parë.

Shtatzëni të mbarë për bukuroshen! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm