Përgjigjja sarkastike e Ronela Hajatit për të gjithë ata që kritikuan tekstin e këngës “Sekreti”

By

Tashmë është vendosur! Ronela Hajati si fituese e këtij edicioni të “Festivalit të Këngës”, ajo po niset drejt Eurovisionit.

Këngëtarja do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Sekreti” në Turin.

Por, si gjithnjë edhe kësaj here fituesi u përball me kritika nga publiku por edhe nga vetë figura publike.

Një numër i tyre kritikun tekstin e këngës “Sekret” dhe Ronela Hajati zgjodhi të përgjigjej në mënyrë shumë sarkastike me një postim në llogarinë e saj në Instagram.

“Versioni për moralistët”, është mbishkrimi që ajo ka lënë në videon ku reciton tekstin e këngës.

Shihni të plotë postimin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm