Dafina ngrit temperaturat: Shfaqet e nxehtë në bikini (FOTO)

By

Vera është në prag dhe kjo vërehet tashmë edhe në profilin e këngëtares Dafina Zeqiri.

Ajo ka freskuar profilin e saj në Instagram me një varg fotosh në bikine teksa shijon diellin nën mbishkrimin: ‘Eja ikim dikah ku e jotja jam. E jam e jam aaaaa’.

Të jetë kjo një pjesë e tekstit të ndonjë projekti të ri?

Mbetet të shihet… /Prive.al

Eja ikim dikah ku e jotja jam E jam e jam aaaaa

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm