‘Për familjen’, dueti nga Elinel e MC Kresha

By

Pak ditë pasi e paralajmëruan duetin, reperët Elinel e MC Kresha nuk kanë vonuar në publikim.

Pasditen e sotme, dyshja kanë lançuar këngën e tyre të përbashkët të titulluar ‘Për familjen’.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja – a po  ju pëlqen?! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm