Kush kë e la? – Stresi flet për fundin e lidhjes me Kejsin

By

Në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive, këtë të premte ishte Stresi.

Përmes 60 sekondave, reperi shqiptar tregoi shumë gjëra.

Kush kë e la, Stresi – Kejsin apo Kejsi – Stresin, cili reper nuk e meriton famën që ka, kur do ta lë muzikën dhe shumë të tjera.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm