Modelja shqiptare e pranon publikisht: Kam celulit

By

Në vazhdën e lëvizjeve botërore kundër të ashtuquajturës “body shaming”, modelja e famshme shqiptare, Xhesika Berberi, e ka pranuar se vuan nga celuliti.

Berberi që shpesh përflitet për ngjashmërinë që ka me modelen e njohur botërore, Gigi Hadid, e ka pranuar se ka shtresa yndyrore tek kofshët, një fenomen shumë i zakonshëm tek gratë dhe nganjëherë thuajse i paeleminueshëm.

Këtë ajo e ka thënë gjatë një interviste në emisionin “Xing” me Ermal Mamaqin, i cili do të shfaqet këtë të shtunë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm