Adrian Gaxha merr çmim nga Youtube (FOTO)

By

Adrian Gaxha ka marrē një çmim nga youtube për shkak të arritjes së 100 mijë subscribe në këtë kanal.

Këngëtari ndau këtë lajm me ndjekësit e tij, duke falënderuar youtube.

Adriani ka pak javë që publikoi ‘Lujmi krejt’ në bashkëpunim me Onatin, projekt ky që ka arritur miliona klikime dhe u pëlqye shumë nga audienca./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bi44bJNH01K/?taken-by=adriangaxha

Artikuj të ngjashëm