Ariana ka ditëlindjen, Ermali i bën dhurata super të shtrenjta (FOTO)

By

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, sot ka ditëlindjen.

Dhurata e parë sigurisht i erdhi nga këngëtari, dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Ariana përmes një instastory ku i ka treguar gjërat e shtrenjta që mori.

Kuti të markës Louis Vuitton shihen në foto por nuk dihet saktësisht çfarë ka brenda.

Ajo që dihet është se kjo markë kushton shumë shtrenjt.

Urime Ariana, i gëzofsh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm