Besiana Behluli ka ‘formulën’ për një martesë të suksesshme

By

E ftuar në Prive ishte Besiana Behluli dhe si rrallë herë foli gjerë e gjatë për jetën e saj profesionale dhe personale.

Ajo ndër të tjerash foli edhe për jetën bashkëshortore dhe mbi të gjitha jep edhe një këshillë të vlefshme për harmoni në shtëpi.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm