Vesa Luma ndan disa fakte që si kemi ditur për këngën e saj hit

By

Ishte viti 2007 kur Vesa Luma do të lansonte projektin e saj “Jemi dhe s’jemi” që u dëgjua kudo.

Pa dallim moshe e kënduam, vallëzuam e sot e asaj dite është e pamundur të mos lëvizesh me të dëgjuar këtë këngë.

Në postimin e fundit të këngëtares në llogarinë e saj në Instagram, ajo listoi disa fakte të paditura për këtë këngë.

“Fakte të bukura të kësaj kënge legjendare:

1.Jam knaq pafund si asnjehere tjeter gjate realizimit te klipit!

2.Kenga nga Flori ka qene gati 8 muaj para se te vendosnim per klipin🙈

3. Per te qene Ky, kercimi autokton i kenges, kemi punuar me Jeton Vorfin disa jave.

4. Kur çdo ide per veshje ra posht nga regjisoret @njomzaluci ne kohe rekord ( as 24 ore) ka realizu e ideu veshjet ne menyre perfekte -Njomza eshte gjeni.

5. @isstra eshte nje nga njerezit e pare e te rralle qe ma shtriu doren vullnetarisht dhe beri me zemer nje klip qe e ka permbledh gjithe knaqesine time gjate realizimit te saj.”

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm