Modelja seksi po bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

By

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel po presin fëmijën e tyre të dytë së bashku, vetëm 10 muaj pas lindjes së Hart.

Modelja 35 vjeçare dhe themeluesi 28 vjeçar i Snapchat, kanë ndarë lajmin e mirë përmes një deklarate.

“Miranda, Evan, Flynn dhe Hart, janë në pritje të një anëtari të ri”, tha një përfaqësues i tyre.

Evan dhe Miranda u martuan në maj të vitit 2017 dhe mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Hart, më 7 maj të vitit të kaluar.

Miranda ka edhe një djalë tetëvjeçar nga martesa e saj me ish-bashkëshortin Orlando Bloom.

Artikuj të ngjashëm