Ky është urimi i ëmbël i Albatrit Muqiqit për ditëlindjen e nënës së tij

By

Nëna e këngëtarit shumë të dashur, Albatrit Muqiqi po feston ditëlindjen.

Këngëtari nuk e la që kjo ditë të kalojë pa një urim për të ëmën në llogarinë e tij në Instagram.

Nëna e Albatritit, po ashtu këngëtare shumë e famshme, Merita Spahiu po feston ditëlindjen, dhe këto fjalë ka shkruar djali i saj:

“Sot ke ditëlindjen e shtrenjta ime NANË. Te duaa dhe vetëm zoti e din se sa. Urimeee jo vetëm sot por çdo ditë çdo orë ,minutë dhe sekondë të jetës tënde.”

 

Artikuj të ngjashëm