Lumi B, repin apo gruan?

By

Dashurinë për gruan dhe familjen nuk e ka mbajtur asnjëherë vetëm për vete. Gjithmonë e ka ndarë me fansat.

Reperi Lum Berisha ka gjithnjë në krah gruan e tij Mirandën, me të cilën është martuar para disa vitesh e ka edhe një djalë.

Ndonëse shpesh e ka përmendur se repin e ka pasion të jetës, dashurinë e tij për gruan e ka më të fuqishme.

Prandaj edhe thotë se para repit e ka gruan.

Në një fotografi që ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram, ai shihet afër gruas së tij duke i dhënë një shikim plot dashuri.

Shpresojmë që Miranda të mos e vërë asnjëherë para kësaj zgjedhjeje, sepse siç duket, ai do ta linte muzikën. /Prive.al/

Mas pari ty tani repin ❤️

A post shared by LumiB (@lumib) on

Beauty and the beast ……..❤️

A post shared by LumiB (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm