Gëzuar për Semi Jaupajn!

By

Sot ka festë për Semi Jaupajn.

Artistja shqiptare feston ditëlindjen dhe kjo u bë e ditur përmes urimeve të shumta që ajo mori.

Kjo ditëlindjen e gjen ndryshe Semin pasi pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP ia ndryshoi jetën.

Veç followersave që i arriti në rrjete sociale, ajo ka kapur famë edhe për karakterin dhe natyrën e saj.

Le t’i themi gëzuar sot Semit për edhe 100 vite të tjera!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm