Modelja e famshme vishet me Valdrin Sahiti për festën e ditëlindjes

By

Së fundmi, modelja e famshme kanadeze, Winnie Harloë festoi ditëlindjen.

Festa e madhe u organizua mbrëmjen e djeshme, ani pse modelja mbushi 27 vjet me 27 korrik.

Shumë miq dhe kolegë të modeles u mblodhën në një nga pikat më ekskluzive të Los Angeles për të darkuar.

Nga aty modelja u shfaq u veshur me fustanin e krijuar nga Valdrin Sahiti. Më poshtë mund të shihni disa nga imazhet e kapura gjatë festës. /prive.al

Artikuj të ngjashëm