Brad Pitt i nervozuar me Angelina Jolie: Ajo s’duhej ta bënte publik divorcin

By

Aktori i famshëm amerikan Brad Pitt, raportohet të ketë thënë se mendon që është gjë e “shpifur” që Angelina Jolie e ka bërë publik divorcin.

Çifti që u ndanë gjatë vitit të kaluar, gjatë kësaj kohe kanë punuar me çështjet ligjore rreth divorcit, që i tëri u zhvillua me dyer të mbyllura.

Not impressed: Brad Pitt reportedly thinks it's 'disgusting' that Angelina Jolie has gone public with their divorce because 'their children will read about it on social media'

Por sërish ka detaje që janë bërë publike dhe ylli filmave amerikanë, mendon se kjo do të ndikojë shumë keq tek fëmijët e tyre.

Revista amerikane The Blast, shkruan se Brad mendon që është gjë e tmerrshme që Jolie, ka lejuar që detaje të divorcit të bëhen publike sepse sipas tij, disa nga fëmijët e tyre janë mjaftueshëm të rritur sa t’i lexojnë të gjitha lajmet rreth prindërve të tyre në rrjete sociale, transmeton Prive.

Trying to make things better? The insider has told the publication that Brad is hoping Angelina will eventually see how their bitter battle is hurting the kids and put a stop to it (stock photo)

Artikuj të ngjashëm