Modelja e famshme shtatzënë, zbulon edhe gjininë e bebes? (FOTO)

By

Ka thënë se po pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Travis Scott.

Dhe modelja e famshme Kylie Jenner ka dhënë disa shenja në drejtim të lajmit të bukur. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Snapchat një fotografi me një përshkrim, rreth së cilës fansat e saj kanë aluduar shumë.

Po mendohet se modelja përmes kësaj fotografie ku pyet fansat se cilin kover telefoni duhet të zgjedhë atë me të kaltër apo rozë, vet thotë se në këtë rast po preferon të kaltrën gjë që ka aluduar se ajo po pret një djalë.

20 vjecarja e famshme, ka shkaktuar stuhi në rrjetet sociale me këtë postim, pasi fansat e saj e morën si konfirmim të gjinisë së bebes. /Prive.al

Little boy blue: Kylie Jenner is yet to confirm the happy news, fans claim she hinted at the sex of her 'baby' as she posted an image of her Lip Kit phone cases, with a pink and blue edition, under which she penned: 'Which one? I'm thinking blue'

Artikuj të ngjashëm