Ku e mori Adelina Tahiri vilën super-luksoze?!

By

Këngëtarja nga Shkupi, këtë muaj ka blerë një banesë në njërën prej lagjeve më të shtrenjta të kryeqytetit maqedonas.

Adelina Tahiri, sikurse në veshjet super të shtrenjta, nuk është kursyer as me shtëpinë.

Vetë këngëtarja e kishte postuar videon në Instagram duke shkruar “ Mirësevini në banesën time të re”.

Por në një intervistë për Prive pak ditë më parë, ajo ka thënë që s’është e vetmja që gëzon standard të tillë.

“Nuk jam vetëm unë që kam shtëpi të mirë. Mirëpo gjithmonë diskutohet kur femrat blejnë diçka. Por e kuptoj showbiz-in dhe përderisa për Adelinën shkruhet, Adelina vlen”, kishte thënë këngëtarja në këtë intervistë. /Prive.al

Ndiqeni më poshtë video nga minuta 1:30.

Artikuj të ngjashëm