E pabesueshme sa fiton Beckham në muaj edhe pas pensionimit!

By

Ai u pensionua nga futbolli para më shumë se katër vitesh.

Por ende i famshmi David Beckham, 42 vjeçar, fiton më shumë se 1 milionë funte në muaj, nga kontratat që ka nënshkruar si imazh i kompanive të ndryshme.

E ai, i jep vetes si pagesë çdo ditë nga 35 mijë dollarë pasi ka kontratë me kompani të mëdha si H&M, Adidas dhe Haig Club.

Sipas raportimeve, pagat e David e vendosin atë në top listë të lojtarëve më të paguar të Premier Ligës e pasuria e tij është regjistruar të jetë 165 milionë funte, shkruan Daily Mail, përcjellë Prive. /Prive.al

Earnings: Earning a cool £35,000 a day, the father-of-four has enjoyed a number of profitable campaigns throughout the years since hanging up his football boots and is currently enjoying bankable deals with H&M, Adidas and Haig Club whiskey

Artikuj të ngjashëm