Dalin pamjet e para të klipit të Elvana Gjatës me Ardian Bujupin (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Prive ju njoftoi se Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi, po sjellin këngë bashkë.

Dyshja kanë publikuar tashmë pamjet e para të videoklipit dhe kanë njoftuar se projekti del nesër vonë në platformën Spotify dhe YouTube.

Ky është dueti i parë mes këtyre artistëve.

Kujtojmë që Elvana në fillim të këtij muaji solli bashkëpunim me Capital T, i cili ka arritur miliona klikime dhe u mirëprit shumë mirë nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm