Të gjitha nënat e kanë provuar: Për të parën herë, Vesa Luma e bën këtë me të birin (FOTO)

By

Këngëtarja Vesa Luma, është nga ato nëna artiste që ia kushton tërë kohën e saj të birit, Lianit.

Sidomos së fundmi, pasi bashkëshorti i saj, reperi Big Basta, ndodhet larg familjes së tij.

Vesa me Lianin, po kalojnë shumë kohë në Prishtinë dhe përditshmëria e tyre, shfaqet gjatë tërë kohës në rrjete sociale nga këngëtarja.

Ndërsa tani, ka ardhur momenti që Lianit t’i presin flokët e gjata simpatike.

Vogëlushi e ka bërë këtë gjë për herë të parë dhe prerjen e ka realizuar në një sallon bukurie, në prehrin e gjyshes së tij.

Nga fotografitë që Vesa ka publikuar në Insgtagram, ai duket të ketë qëndruar shumë i qetë e pa bërë zë, gjë që rrallë fëmijë e bëjnë, ngase kur vije puna për t’i krehur flokët apo prerë ato, ata shpërthejnë në vaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm