Marina e Geti nuk e harrojnë Luanën: Ja dhurata që i bënë çifti (FOTO)

By

Mbrëmja e kaluar shënoi edhe një prej netëve më të bukura në familjen e çiftit të njohur Marina dhe Geti.

Dyshja u befasuan nga vizita e prezantueses njëkohësisht motrës, Luanës, të cilën sipas disa fotografive të publikuara nga kjo e fundit e pritën siç është më së miri.

Marina e Geti i’u përvjelën kuzhinës teksa përgatitën një darkë mjaft speciale, por krahas darkës nuk munguan as dhuratat në drejtim të Luanës të cilën e befasuan me një produkt ‘Nutella’ i cili ishte me përmasa mjaft interesante.

Fotografia e publikuar tregon më së miri dhuratën për të cilën Luana duket se u lunturua shumë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm