Modele flokësh që duhet t’i kopjoni tani

By

Ndërsa pasarelat gjatë Javës së Modës në Nju Jork janë gjithmonë një tregues i mirë i tendencave, nëse doni të dini se çfarë është tendenca, mos kërkoni më larg se ky artikull.

Gjatë ditëve të kaluara, ne kemi parë një mori modele flokësh, balluke, gërsheta, dhe aksesorë flokësh.

Mirëpo modeli i flokëve gjysëm të kapura ka kohë që është në trend dhe e shohim shumë në pasarelat e modës dhe duket se do të qëndrojë në majë të trendeve të flokëve.

Revista e njohur Cosmopolitan ka sjellur disa ide se si ta bëni këtë model flokësh të gjithanshëm.

View this post on Instagram

love you more than all the stars (on my head)

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

View this post on Instagram

Aveces 💫 Ya no tengo idea que decir

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

View this post on Instagram

Sneaky peek into tomorrow’s video 👀

A post shared by KayleyMelissa (@kayleymelissa) on

 

Artikuj të ngjashëm