Kur je këngëtare e të vijnë këngëtaret, atmosfera kallet!

By

Dje është mbajtur kanagjeqi i Besiana Behlulit, ose ndryshe e njohur edhe si vajza e Shkurte Fejzës, ku përveq gjinisë femërore të familjes, të pranishme kanë qenë edhe një numër i madh i këngëtareve.

Në mesin e tyre kanë qenë emra si Edona Llalloshi, Gili, Adelina Thaci si dhe Lori, ku përveq që që e kanë nderuar Shkute Fejzën me prezencën e tyre, ato gjithashtu edhe kanë shprehur dëshirën për të këndur për të gjithë ata që ishin në sallë.

E nga një video e publikuar shihet këngëtarja nga Shqipëria, Lori, e cila duket se me zërin e saj e ka ndezur në maksimum atmosferën në ndejën e djeshme.

Besiana përndryshe pritet që të kurorëzoj lidhjen e saj, këto ditë me martesë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm