Mila Kunis zbulon sekretin e saj dhe të Ashton Kutcher për një martesë të suksesshme

By

Mila Kunis po zbulon sekretin e saj dhe të Ashton Kutcher për një martesë të suksesshme dhe të lumtur.

Gjatë një paraqitje të ftuar në “The Late Late Show “, aktorja foli për për dinamikën e martesës së saj me bashkëshortin e saj prej tetë vitesh.

Pasi u emërua në listën e njerëzve më me ndikim në botë për grumbullimin e më shumë se 34 milionë dollarëve në ndihmë humanitare për Ukrainën së bashku me Kutcher, Kunis i kërkoi të shoqit të kontrollonte Twitter-in për të parë pse ajo hyri në listë.

“Ishte e çuditshme sepse nuk e dija se po ndodhte,” tha Kunis, për DailyMail. “Nuk e kisha idenë sepse nuk kam media sociale. … Unë thashë, ‘Babe, a mund të shikosh të shikosh në Twitter dhe të shohësh se për çfarë po flasin njerëzit?’ Ai hyri dhe shikoi, dhe unë thashë: ‘E bëra’. Unë thashë: “Më shiko, unë jam e mrekullueshme”.

Corden më pas i tregoi Kunisit një postim në Twitter, në të cilin Kutcher reflektonte mbi arritjen e gruas së tij, duke shkruar: “Revista e dashur Time, unë tashmë humbas çdo debat që kam me gruan time. Thjesht duhej ta bësh këtë apo jo?”

Aktorja ka konfirmuar me shaka postimin e tij në Twitter. “Është e vërtetë që ai humb çdo argument,” i tha ajo Corden”.

Artikuj të ngjashëm