Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, ja sa vjeçe u bë

By

Këngëtarja Mirsa Kërqeli, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 31 vjet.

Artistja e cila kishte kohë që nuk solli projekte të reja, muaj më parë u rikthye me disa ‘covera’.

Mirsa është nënë e dy fëmijëve dhe përkushtimi i saj ndaj familjes ka bërë që ajo të jetë larg muzikës për një kohë.

Pak orë më parë, këngëtarja postoi një fotografi për të treguar se e ka ditëlindjen. Nën imazh, ajo mori shumë komente.

Urime Mirsa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm