Dalin pamjet e para të videoklipit të parë të Almeda Abazit (VIDEO)

By

Almeda Abazi ka publikuar pamjet e para të videoklipit të saj të ri, i cili është i pari për të.

Modelja e cila është gruaja e aktorit të njohur turk, Tolgahan Sayisman, i është futur muzikës dhe kënga e saj e parë pritet të publikohet së shpejti.

Përmes një videoje të cilën ajo e ka postuar në Instagram, Almeda na njoftoi se ka bashkëpunuar me artistin e njohur turk për këtë projekt, Burak Yeter.

Nuk dihet saktë kur do të lëshohet kënga në youtube, megjithatë përshkrimi i saj nën video, la për të menduar se brenda këtij muaji do ta shohim Almedën si këngëtare./Prive.al

View this post on Instagram

Coming Soon!

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Artikuj të ngjashëm