Nesër në NIN: Një rrëfim i padëgjuar nga Adriana Matoshi (VIDEO)

By

Aktorja më e kërkuar kosovare dhe më e dashur e publikut shqiptar, Adriana Matoshi, rrëfen shumë gjëra nesër në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Artistja tregon për herë të parë momentin kur kuptoi se kishte tumor në tru dhe shumë gjëra të tjera rreth jetës së saj personale dhe asaj profesionale.

Prandaj, mos harroni ta ndiqni nesër emisionin NIN i cili nis në orën 21:30 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm