Ky është urimi që Zanfina ia bëri vetes! (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Zanfina Ismaili.

Këngëtarja e cila e ka lënë anash muzikën për një profesion tjetër, mori urime të shumta por ai që ia bëri vetes ishte epik.

Zanfina hyri në Instagram për të postuar një fotografi pranë tortës dhe balonave nën të cilën ka shkruar: “Nëse unë nuk do të ekzistoja, familja ime dhe miqtë do të ishin të mërzitur. Gëzuar ditëlindjen Zan”.

Gëzuar edhe nga PRIVE.

Artikuj të ngjashëm