Miriami dhe Albani sërish duet? Dyshja paralajmërojnë projekt të ri

By

Çifti i famshëm prej artistësh, ka shumë mundësi të sjellin sërish diçka të përbashkët.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, pas dy projekteve të suksesshme që i sollën në duet po paralajmërojnë edhe një tjetër.

Dyshja ngritën dyshime pasi Cani publikoi një fotografi me partnerin e saj në Instagram, ku shkruan se projekte të reja do vijnë së shpejti.

Kënga e tyre e fundit bashkë, u lansua në nëntor të vitit të kaluar për ditëlindjen e vajzës së tyre Ameli dhe kënga quhet “Dhurata”.

Kjo këngë i dedikohet vajzës së tyre, ndërsa në vargjet e saj e gjetën veten me qindra prindër. /Prive.al

View this post on Instagram

Mirmengjes 🤗 #GjeraTeBukuraPoVijne ✨

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Artikuj të ngjashëm