Lajm i papritur: Justin Bieber nuk do i kthehet muzikës

By

Këngëtari i njohur, Justin Bieber i cili pak muaj më parë u martu me modelen, Hailey Baldwin ka bërë të qartë se nuk planifikon njëherë të kthehet në muzikë.

Ai ka vendosur që gjatë kësaj kohe t’i përkushtohet me shumë gruas së tij dhe të kuptojë se çfarë dëshiron nga jeta, njofton Klan Kosova.

Këtë vit për këngëtarin nuk munguan as momentet e vështira, ai u fotografua disa herë duke qarë.

Por që nuk do të kthehet njëherë në muzikë kjo është konfirmuar edhe nga revista People.

Artikuj të ngjashëm