Na bëri të qeshim, Ledri provon ta performojë “Gjiki Challenge” dhe desh rrëzohet në skenë

By

Njëri ndër kolegët dhe miqtë e tij më të mirë, në këngën e fundit e shpiki një sfidë të re pas sfidës që u bë virale në krejt botën me këngën e Drake, KeKe.

Reperi i famshëm Gjiko, në këngën “Si Bugatti” në bashkëpunim me Skerdin,  shpiku një vallëzim të cilin më pas e performuan shumë fansa të tij.

Image result for ledri dhe gjiko

Por edhe Ledri Vula në njërin prej koncerteve të këtij sezoni, e provoi të kërcejë si Gjiko dhe sikur të mbante pak balancë do ia dilte fort mirë.

Mirëpo Vula bëri një gabim. Në momentin që Ledri duhet ta përfundojë vallëzimin e humb ekuilibrin plotësisht dhe desh rrëzohet në mes të skenës.

Me më shumë koncentrim ai do e bënte më mirë vallëzimin, por edhe kështu na bëri të qeshim.

Faleminderit Ledri!

https://www.instagram.com/p/Bm3vCTBnK_i/?taken-by=sta_prishi

Artikuj të ngjashëm