“Mirëmëngjesi barbika, runu…”: Skivi thumbon reperët

By

Ka disa ditë qe Skivi është aktivizuar shumë në rrjetet sociale.

Reperi së fundmi foli për shpërbërjen e Babastars duke treguar gjithçka përmes disa postimeve në Instagram, mirëpo artisti nuk e la me kaq.

Sot, Skivi ka thumbuar reperët përmes një shkrimi në instastory të cilin mund ta shihni më poshtë. (lajmi vijon).

Nëse nuk e dini, reperi ka paralajmëruar katër këngë të reja të cilat veç i ka realizuar, mirëpo nuk ka dhënë datë të saktë kur do të publikohet dhe nëse do të jenë bashkëpunime apo solo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm