I ka ngjarë babait, Tiani i Tunës dhe Patrisit që tani zbulon talentin për bateri (VIDEO)

By

Me sens të hatashëm në ritëm muzikor që tani, kur është vetëm 1 vjeç e gjysmë.

Djali i këngëtares Tuna Sejdiu, dhe instrumentistit të baterive në Filarmoninë e Kosovës Patris Berisha, ka zbuluar talentin që ka në muzikë.

View this post on Instagram

One year full of joy and happiness 🙏🏼

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Tiani është xhiruar nga e ëma e tij Tuna, derisa po luante në një tupan të vogël i udhehequr nga duart e Patrisit nga pas. Ndërsa në video, po ta dëgjoni deri në fund vërehet që melodia që Tian krijon bashkë me babain, e që është shumë e bukur dhe e rrjedhshme, e me shumë takt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm