Shkon te shtëpia e gjyshes dhe i vesh rrobat e saj: Vetëm ky këngëtar e bën këtë (FOTO)

By

Po duket qesharak sa më s’ka. Këngëtari kosovar, Art Abazi, ka shkuar për vizitë të gjyshja, dhe lëre që ka shkuar, por ai edhe e ka veshur rrobën e saj të gjumit.

Më pas, pa asnjë hezitim, ka realizuar një fotografi pranë pasqyrës me këmishën e saj të natës dhe ka buzëqeshur.

Dhe kjo sjellje i tolerohet plotësisht, ngase mbrëmë ishte edhe Halloween, e me siguri kjo do ketë qenë në planet e tij të maskimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm