Mimoza Shkodra mahnitëse në fotografitë e reja (FOTO)

By

Ka një trup me linja të përkryera dhe as nuk i përkushtohet palestrës. Që një kohë të gjatë jeton në Zvicër, por shpesh vjen në Kosovë.

Ndërsa në setin e ri fotografik duket më mahnitëse se asnjëherë tjetër.

Këngëtarja 32 vjeçare Mimoza Shkodra, në setin e fundit të fotografive duket tejet bukur me një stil unik dhe tejet në formë. /Prive.al/

Foto by @vetonosmani ??Hair&Make up by @edonablakaj_edonasatelie faleminderit shum

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Hair&Make by @edonablakaj_edonasatelie Foto @vetonosmani

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm