Dua Lipa me fotosesion për Vogue

By

Përveç suksese të vazhdueshme që po i shijon dhe koncerteve të shumta, Dua Lipa si duket nuk ka të ndalur me ritmin e punës së saj.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet duke ndenjur në afërsi të skenës dhe paralajmëron një përmbëledhje të fotografive të realizuara nga Vogue Magazine.

Dua Lipa së fundmi u rikthye përsëri si trend me këngën “Last Dance”. / prive.al

dua lipa

Artikuj të ngjashëm