Jehona Sopi sot feston ditëlindjen

By

Sot, këngëtarja shumë e dashur, Jehona Sopi po feston sot ditëlindjen.

Ajo po mbush 40 vjet, dhe urimet e shumta nuk munguan.

Tashmë, që këngëtarja është edhe përdoruese e rrjeteve sociale, mund të shohim edhe urimet e bukura që i bënë miq e kolege të industrisë.

Në urimet që ajo mori, nuk mungoi as Vesa Luma dhe Nora Istrefi, me dedikime të bukura.

Më poshtë mund të shihni urimet e këngëtareve për Jehonën. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm