Koha për festat e fundvitit: Brenda shtëpisë së Majk, edhe ai e stolisi bredhin (FOTO)

By

Tashmë i kemi parë shtëpitë luksoze të plot prej të famshmëve shqiptarë dhe janë shtëpi ëndrrash.

Por nga Majk nuk kemi mundur të shohim asnjëherë se ku jeton, ngase reperi gjithnjë ka qenë i rezervuar sa i përket jetës personale, megjithatë për atë pjesën dashurore i kemi zbuluar goxha gjëra.Howdy, Prive KlanKosova

Mirëpo në këto ditë të bukura dhjetori, asnjë nga VIP-at s’po përmbahet.

Gati të gjithëve ua pamë ambientet e shtëpisë, sepse ata duhet të tregojnë se si i kanë dekoruar ambientet e tyre për festa.

Edhe Majk më në fund na e zbuloi një copëz nga dhoma e tij e ndenjës, që është super moderne dhe asgjë luksoze.

Një divan i thjeshtë, perde të bukura të kombinuara me tone të njëjta ngjyrash sikurse jastëkët e divanit dhe e pajisur me drita të lehta aty këtu, dhoma e ndenjës e Majkut është një ambient shumë i ngrohtë.

E reperi, shfaqet krejt në një qosh të fotografisë, duke stolisur bredhin e tij, të cilin ka zgjedhur ta ketë të bardhë. /Prive.al

gati per vitin e ri …

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha?… R? (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm