Pak para lindjes – Almeda Abazi shfaqet me barkun e fryrë e tërë nur

By

Aktorja e këngëtarja shqiptare Almeda Abazi, i ka ditët e numëruara deri në momentin që takohet me të birin e saj që po e pret t’i vijë në jetë.

Ky është edhe fëmija i saj i parë nga martesa me aktorin Tolgahan Sayisman, ndërsa ajo tashmë është në muajin e nëntë të shtatzënisë.

View this post on Instagram

🐳❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) onBukuroshja shqiptare është shfaqur krejt nur dhe e lumtur në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, ndërsa ka shfaqur edhe barkun e rrumbullakosur.

Së shpejti ajo pritet të bëhet nënë meqë është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël.

Artikuj të ngjashëm