Kledi iu ‘ankua’ Fifit jashtë dhe ja çka i ndodhi! (VIDEO)

By

Pas javësh bashkë 24 orë në 7 ditë të javës, një pjesë e protagonistëve të “Big Brother VIP” po vazhdojnë miqësinë edhe jashtë.

Ndër ta janë Fifi dhe Kledi.

Ata mes tjerash kanë publikuar një video epike ku Kledi i “ankohet” Fifin për gjumin në shtëpi.

Gjithçka ndryshon me t’u shfaqur “shkopi” me të cilin u identifikua Fifi një kohë në shtëpi.

Atmosfera mes këngëtares dhe modelit pasohet me plot të qeshura nga kjo shaka e lezetshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm