Milot Binaku, së shpejti baba

By

Vitin e kaluar, muzikanti Milot Binaku kurorëzoi dashurinë e tij pas një lidhjeje disa vjeçare me Vjosën.

E pa mbushur një vit të plotë nga ceremonia e dasmës, nga çifti ka zhvillime të reja.

Vjosa është shtatzënë dhe së shpejti pritet të sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Miloti përmes një postimi ku shfaqet me bashkëshorten në Zvicërr me fokusin tëk barku i rrumbullakosur.

Urime çiftit! /Prive.al/

alban ramosaj

Artikuj të ngjashëm