Kjo është ‘Xhelozja’ e Rzon x Capital T (VIDEO)

By

Ashtu siç paralajmëruan Rzon dhe Capital T kanë lansuar projektin muzikor.

“Xheloze” mban emrin kënga, për tekstin e të cilës është kujdesur Capital T.

Projekti muzikor është publikuar i shoqëruar me videoklip dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm