I FUNDIT: Zbulohet i dashuri i seks bombës shqiptare (FOTO)

By

Emri i bukuroshes shqiptare, Kaltrinë Lulaj, jo pak herë ka ditur të jetë kryetitull i mediave rozë.

Shkak për këtë normalisht ishte jeta private e saj e cila shpesh herë u vë në shumë dilema.

Por duket se më në fund kemi diçka të vërtetë sa i përket statusit të saj.

Prive.al ka siguruar disa fotografi ku bukuroshja shihet në Maldive krahas të dashurit të ri, identiteti i të cilit ende mbetet enigmë.

Sidoqoftë ajo më nuk është vetëm dhe këtë e vulosin mjaft mirë fotografitë e mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm