PSE MARINA NUK PO E NDJEK MË GETIN?! (FOTO)

By

Ka muaj që përflitet lidhja e reperit Getoar Selimi me prezantuesen Marina Vjollca, mirëpo ky raport nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Madje zërat kanë shkuar deri tek propozimi i martesës që Geti i ka bërë Vjollcës.

Edhe pse akoma nuk kanë deklaruar asgjë, burime shumë pranë tyre tregojnë se dyshja janë në lidhje që disa muaj.

Por në një fotografi që ka siguruar Prive.al, çifti duket janë hidhëruar për pak ditë, madje Marina edhe i ka bërë ‘unfolloë’ Geasyt në instagram.

Por ‘inatet’ nuk kanë zgjatur shumë dhe prezantuesja ka filluar ta ndjek përsëri Getin në rrjetet sociale.

Së fundmi Marina ka festuar ditëlindjen, e nga festa ka publikuar fotografi vetëm me familjen./Prive.al

geti marina 2

Artikuj të ngjashëm